W ramach prowadzonej ze mną współpracy oferuję:

1. ANALIZĘ POTRZEB

Niezależnie od wielkości projektu do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zaczynając od analizy przedsiębiorcy i jego otoczenia biznesowego.

2. DOPASOWANIE ROZWIĄZAŃ I PROFESJONALNĄ WYCENĘ

Już po pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie określić potrzebę rozwiązania i oszacować jego czasochłonność. Sporządzona w tym celu oferta cenowa i wstępny plan działania czekają na akceptacje klienta.

3. PROJEKTOWANIE

Po rozpoznaniu potrzeb klienta, akceptacji wyceny przychodzi czas na projektowanie, najważniejszy etap w całym procesie życia każdego projektu. To tutaj nadawana jest forma projektu czy zbiór funkcjonalności.

4. TWORZENIE, PROGRAMOWANIE

W przypadku projektów graficznych pozostaje jedynie akceptacja projektu przez klienta i realizacja projektu. W przypadku serwisu internetowego jest to dopiero półmetek działań. Prace programistyczne prowadzone są ściśle według opracowanego planu i specyfikacji.

5. TESTY

Zanim projekt trafi do ostatecznej oceny klienta jest on testowany, rozpatrywane są wszelkie ewentualne odstępstwa od projektu. Wprowadzane poprawki jeszcze na poziomie wewnątrz firmy

6. PREZENTACJA I OSTATNIE POPRAWKI

W tym etapie prezentowana jest ostateczna wersja strony www, sklepu internetowego, czy tez aplikacji klientowi, zawsze dajemy czas na dokładne przeanalizowanie rozwiązania i przygotowanie wszelkich propozycji zmian.

7. START NA PRODUKCJI

Zaakceptowany projekt w końcu trafia na produkcję. Nie oznacza to jednak że prowadzona praca przy nim się dla nas kończy. W ramach umowy przysługuje klientowi okres wdrożenia oraz opieki nad projektem w ramach nawiązanej współpracy.

8. ROZWÓJ

Na wdrożeniu Nasza praca się nie kończy, jesteśmy zobowiązani do wsparcia i dalszej współpracy z klientami nie tylko z tytułu opieki nad projektem. Postawmy razem na rozwój !

Koszyk